STRONA GŁÓWNA
 INFORMACJE O GCI
 GCI W WIELKOPOLSKIM
 REGULAMIN GMINNEGO CENTRUM INFORMACJI
 WAŻNE ADRESY
 AKTUALNOŚCI
 DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI
 ZAKŁADAM WŁASNA FIRMĘ
 GALERIA ZDJĘĆ
 KONTAKT
 • AKTUALNOŚCI

   

  09.04.2009 r.  SZKOLENIE

           Ośrodek Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego MEDIATOR oraz firma Agencja Rozwoju Innowacji zapraszają mieszkańców gminy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu HACCP realizowanych w ramach projektu „Wielkopolska jakość-specjalistyczne kursy zarządzania jakością dla pracowników branży spożywczej”.

            Szkolenie z zakresu "HACCP i dobre praktyki dla pracowników branży spożywczej" obejmuje 45 godzin zajęć,      w tym 10 godzin warsztatów i odbywa się najczęściej w systemie weekendowym. Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy osoby pełnoletnie, pracujące w branży spożywczej lub gastronomicznej, chcące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe i spełniające jeden z dwóch warunków: posiadające zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej w przedsiębiorstwie zarejestrowanym na terenie województwa wielkopolskiego i/lub zameldowane na terenie województwa wielkopolskiego.
              Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają: profesjonalnego trenera, dogodne miejsce szkolenia poza siedzibą firmy, materiały szkoleniowe, poczęstunek.
  Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.wielkopolska-jakosc.pl   i odesłanie go na adres:

  Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.
  Ul. Włodkowica 18
  50-072 Wrocław

  Szersze informacje dostępne są na stronie www.wielkopolska-jakosc.pl lub pod numerem telefonu 071 342-14-20.